Nos -nieinwazyjne korekcje kształtu - Dermatologia dorosych i dzieci Dermatochirurgia Medycyna etsteyczna

41-940 PIEKARY ŚLĄSKIE POD LIPAMI 8
Przejdź do treści

Menu główne:

Medycyna estetyczna > Twój problem

Korekcja kształtu, blizn i zagłębień nosa

Medycyna estetyczna jest w stanie przy użyciu wypełniaczy z kwasu hialuronowego skorygować niewielkie niedoskonałości wrodzone lun nabyte nosa. Skrzywienie przegrody, duże wady kształtu nosa, defekty pourazowe wymagają interwencji odpowiednio laryngologa lub chirurga plastyka.Wypełnienie kwasem hialuronowym  niewielkiej blizny, korekcja niewielkiego garbku nosa w części kostnej, delikatne korekcje okolicy skrzydełek nosa leża jak najbardziej w granicach możliwości nieinwazyjnej medycyny estetycznej.

Doskonałymi efektami zabiegów medycyny estetycznej cieszą się pacjenci z bliznami na nosie. Blizny małe i większe, czy to pooperacyjne, czy pourazowe sa wdzięcznym obiektem zabiegów z dobrymi rezultatmi.

Zmarszczki mimiczne bocznych powierzchni nosa

"Zmarszczki królika", jak potocznie są nazywane to typowe zmarszczki mimiczne pojawiające się przy uśmiechu, marszczeniu brwi. Są oczywiście skutkiem czynności określonych mięśni. U niektórych ludzi moga być nasilone i wtedy dają nieestetyczny efekt podczas uśmiechu. Łatwo je zablokować podjąc botoks w określone miejsce na bocznej powierzchni nosa. Efekt utrzymuje się do pół roku.


Jakie są sposoby korekcji problemów na nosie?

41-940 Piekary Śląskie
ul. Pod Lipami 8
+48 601 431 355
+48 693 693 696
+48 601 431 355

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego